Kadeřnické služby
stříhání, barvení a styling

Mezi naše služby patří veškeré kadeřnické práce z nichž nejdůležitější je střihání a barvení, protože dobrý střih a barva je základem úspěchu. Poradíme Vám s typem účesu, který se bude dokonale hodit k vaší tváři, vlasům a hlavně Vašemu přání!

Upravujeme vlasy trvalou ondulací, klasicky i v moderním trendu. Podkladovou i objemovou pro zmírnění maštění vlasů a zvětšení objemu.
Narovnáváme a vyhlazujeme vlasy žehlením.hairBarvíme vlasy dle současných módních trendů, provádíme plastické barvení, podbarvování jednotlivých partií, barvení tón v tónu, barevné melírování klasické i pomocí jiných technik.

Styling - pro vytvoření zdravého a lesklého efektu používáme celou řadu nejnovějších přípravků renomovaných značek.

Poradíme Vám s výběrem střihu, barvy, délky i s tím jak správně pečovat o své vlasy, aby zůstali stále zdravé a krásné.
Pracujeme s přípravky firmy Matrix, Dusy, Kaaral, Subrína, které si u nás můžete koupit i pro domácí péči. Náš personál je proškolený profesionáli z ČR i odborníky italské firmy KAARAL a poskytne Vám profesionální služby na úrovni.

Vytvoříme Vám účes pro všední den, plesové a jiné společenské akce, ale i svatební účes pro tento slavnostní den. Střihy, barvy, melíry a barevné melíry volíme dle poslední módy i dle Vašeho přání. Poradíme co ANO a co NE. Vytvoříme střih a účes s jehož úpravou si dokážete poradit každá z vás. Těšíme se na Vaši návštěvu!smailmrk